F-22 Raptor [G]

Galerie i warsztaty z budowy

Moderatorzy: ModTeam, Sekretarz

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
edipodium
Posty: 1345
Rejestracja: 2007-07-23, 10:06
Lokalizacja: Poręby
Kontakt:

F-22 Raptor [G]

#1 Post autor: edipodium » 2009-12-28, 18:56

Witam!
Oto mój kolejny model w kategorii plastikowej. Model sklejony jakoś w październiku, na zlecenie więc długo u mnie nie posiedział i zdjęcia które prezentuję są wszystkim co mi po nim zostało. Model firmy Aeroplast, sklejało się dość dobrze jednak nie odwzorowuje dobrze oryginału i występują różne babole.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Przepraszam za słabą jakość zdjęć ale na tamtą chwilę dysponowałem jedynie komórką.
Pozdro!

Awatar użytkownika
Paws
Posty: 754
Rejestracja: 2006-11-06, 19:44
Lokalizacja: Kraków

#2 Post autor: Paws » 2009-12-29, 18:16

Powiem tak:

Fatalnie dobrane tło, przez co przekłamane są kolory modelu, słaba jakość zdjęć, ale o tym już Ty pisałeś.
Skala jak tuszę 1:72?
Ładnie poradziłeś sobie z malowaniem plam kamuflażu i kabiną.., ale niestety masz dziwnie "chropowatą" powierzchnię farby która psuje efekt. Bardzo świecą się kalki i w każdym przypadku uwidoczniony kawałek filmu wystający poza rysunek.

Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
edipodium
Posty: 1345
Rejestracja: 2007-07-23, 10:06
Lokalizacja: Poręby
Kontakt:

#3 Post autor: edipodium » 2009-12-29, 19:03

Paws, skala 1/72. Tło faktycznie dobrane fatalnie ale nic już nie poradzę. Chropowata powierzchnia to nie od farby tylko taki już był plastik, ale z tym też nic zrobić nie mogłem. Nie siedzę poważnie w plastiku więc nie mam pojęcia jak usunąć połysk kalek i nawet nie za bardzo chce mi się w to bawić, chociaż może kiedyś...
Pozdro!

Miacholl
Posty: 27
Rejestracja: 2008-08-23, 22:12
Lokalizacja: Warszawa

#4 Post autor: Miacholl » 2010-02-09, 18:01

chropowata powieszchnie wystarczy przetrzec drobnym papierem sciernym i juz jest gladka, a pod kalki przed malowaniem polecam sidoluks i potem na nowo juz po nalozeniu.

PS przepraszam za brak polskich znakow, komputer w pracy ich nie obsluguje

ODPOWIEDZ

Wróć do „Galerie i warsztaty”