Strona 1 z 1

kompresor

: 2009-08-17, 16:44
autor: ryszard
jak myślicie czy taki kompresor nadaje się do malowania areografem oczywiście przykładowo http://www.allegro.pl/item716397503_kom ... w_3km.html
kosztuje tyle co modelarski ktury jak wiadomo nie zawsze jest niezawodny i czy nie będzie problemu z podłączeniem go do areografu na standardowy wężyk czy trzeba mieć specjalny

: 2009-08-17, 17:06
autor: markozx
Pewnie, :shock: :shock: że wystarczy, tylko powiedz gdzie będziesz tego używał bo jeśli w pokoju to współczuję twoim bliskim :-? Chyba oprócz redukcji nie będziesz nic potrzebował kompresor ma regulację ciśnienia.
Pozdrawiam

: 2009-08-17, 17:13
autor: ryszard
a wiesz gdzie można kupić taką redukcje i jak ona mniej więcej wygąda a chałas to nie będzie mi przeszkadzał i innym chyba też nie mam odzielny pokój :mrgreen:

: 2009-08-17, 17:53
autor: Tomasz Mroczkowski
ryszard pisze:a wiesz gdzie można kupić taką redukcje i jak ona mniej więcej wygąda a chałas to nie będzie mi przeszkadzał i innym chyba też nie mam odzielny pokój :mrgreen:
reduktor kupisz w najbliższym sklepie samochodowym
I nie myśl że ściana wszystko wyciszy...

: 2009-08-17, 18:54
autor: markozx
No nie sądzę aby oddzielny pokój cokolwiek dał. I tak będzie ogromny hałas :cry: :-?

P.S. (przez "H" :evil: )