[Konkurs] Nazywanie modeli

Konkursy odbywające się na forum

Moderatorzy: ModTeam, Sekretarz

Wiadomość
Autor
Manve
Posty: 2
Rejestracja: 2016-02-09, 20:44

[Konkurs] Nazywanie modeli

#1 Post autor: Manve » 2016-02-09, 20:48

Witam serdecznie forumowiczów.

Nazywam się Andrzej Aksak i jestem synem Marka Aksaka wielokrotnego mistrza świata w modelarstwie redukcyjnym, który zmarł niecały rok temu. Pozostawił po sobie kolekcję ponad 200 modeli, niestety nie mam żadnych informacji o tym czego są to modele. I tu zwracam się z ogromną prośbą do forumowiczów o pomoc przy ich identyfikacji, aby umilić Wam tą czynność organizuję konkurs. Przy okazji zapraszam do zapoznania się z osobą jaką był mój Tata.


W celu wzięcia udziału w konkursie należy wejść na stronę http://marekaksak.pl tam w zakładce modelarstwo znajdziecie galerie zdjęć każdego modelu, które są nazwane: samolot 001, samolot 002... pojazd 001, pojazd 002... . W komentarzach należy podać nazwę modelu z galerii a następnie nową poprawną, jak na przykładzie:

samolot 001 – [tu proponowana nazwa]
samolot 002 – [tu proponowana nazwa]

Pierwsze trzy osoby które poprawnie zidentyfikują największą ilość modeli, otrzymają otrzymają albumy poświęcone tematyce lotnictwa wojskowego i nie tylko.

Konkurs zakończ się w momencie nazwania wszystkich modeli na stronie, które będę starał się na bieżąco aktualizować.

Pozdrawiam Andrzej Aksak.

Manve
Posty: 2
Rejestracja: 2016-02-09, 20:44

#2 Post autor: Manve » 2016-02-10, 17:12

Bardzo dziękuję za dotychczasowe zaangażowanie, jestem pod nie małym wrażeniem jednocześnie informuję że ciągle jest szansa na zgarnięcie trzeciego miejsca, są braki w galerii Woda i Ziemia.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Konkursy”