Strona z instrukcjami do modeli

Galerie i warsztaty z budowy

Moderatorzy: ModTeam, Sekretarz

Wiadomość
Autor
Peter_D
Posty: 1
Rejestracja: 2012-09-30, 13:33

Strona z instrukcjami do modeli

#1 Post autor: Peter_D » 2012-09-30, 13:38

Czołem :)
Chciałbym się pochwalić stronką, nad którą siedzę już jakiś czas.
Oto adres: http://www.galaxykits.com/instructions/

Kilka słów o stronie.
Chciałem stworzyć coś od siebie dla wszystkich modelarzy, którzy kiedykolwiek szukali instrukcji w sieci. Sam miałem kiedyś taki problem, by znaleźć instrukcję Leoparda z Revella. Wreszcie ją znalazłem ale ile się naszukałem to już mój ból ;)
Drugą ideą była pomoc modelarzom, którzy planują nabyć jakiś model, a nie wiedzą co jest w środku. Po zobaczeniu instrukcji będzie można nabyć wiedzę bez konieczności nabywania modelu i wydawania kasy na kota w worku.
Tak oto powstała moja własna stronka z instrukcjami :)

Wisi sobie ona od jakiegoś czasu w sieci, ale postawiłem sobie za zadanie wyjść na świat dopiero po tym jak mi się uzbiera min. 100 instrukcji. Tak się więc stało teraz. Wiem, że niby wolno, ale wszystko staram się robić własnymi siłami, czyli skanuję instrukcje do modeli, które mam na stanie bez "kradzieży" tego co jest w sieci. A jeśli jest coś nie mojego, wtedy instrukcje ukazują się po zapytaniu do właścicieli.
Na chwilę obecną strona ma blisko 300 skanów i jestem pewien, ze ta ilość się szybko powiększy, bo już w koleje czeka ok. 50 skanów.

Tak więc zapraszam do odwiedzania i oczywiście wysyłania swoich pomysłów i spostrzeżeń jak i instrukcji, bo wiadomo, wszystkich modeli na świecie nigdy nie będę miał ;)

Dzięki i pozdrawiam
Piotrek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Galerie i warsztaty”