Przykra sprawa.

Cała teoria i pytania techniczne

Moderatorzy: ModTeam, Sekretarz

Wiadomość
Autor
Paweł Czarnocki
Posty: 1
Rejestracja: 2010-05-25, 15:41

Przykra sprawa.

#1 Post autor: Paweł Czarnocki » 2010-05-25, 15:57

Witam.

Ja w nawiązaniu do tego wątku :

http://www.sklejmy.com/viewtopic.php?t= ... sc&start=0

Ponieważ osoba o nicku cwiku15 publicznie, bez mojej zgody użyła moich zdjęć w relacji z budowy swojego modelu, więc czuję się w obowiązku wyjaśnić tę sytuację tutaj ponieważ wątek jest już zablokowany.

Otóż pokazane tam fotki modelu BWP pochodzą z mojej relacji z budowy owego modelu. Wstyd !! Początkujący modelarz i już robi takie rzeczy ? Jaki jest cel pokazywania budowy modelu skoro się go w ogóle nie skleja ? Naprawdę żenada. Niech ocena użytkowników tego Forum będzie rekomendacją i karą dla tej osoby. Celowo nie piszę - modelarza bo modelarze tak nie postępują.

A tutaj mój właściwy autorski wątek z budowy modelu:

http://www.modelarstwo.org.pl/forum/vie ... sc&start=0

Awatar użytkownika
markozx
Posty: 347
Rejestracja: 2008-04-19, 18:37

#2 Post autor: markozx » 2010-05-25, 16:31

Z medycznego p-tu widzenia może to być zespół Delbrücka albo po prostu młody człowiek został "zjechany" i chciał zabłysnąć w oczach forumowiczów w tak niechlubny sposób. Tak czy siak nieładnie zrobił.
Paweł Czarnocki pisze:Początkujący modelarz i już robi takie rzeczy
Oczywiście wiem o co chodzi ale brzmi tak jakby zaawansowany modelarz mógł robić takie rzeczy :lol: :-P
Pozdrawiam
P.S
Czy można gdzieś zobaczyć galerię tego modelu ???

Awatar użytkownika
tad
Posty: 1145
Rejestracja: 2006-09-17, 16:19
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#3 Post autor: tad » 2010-05-25, 18:12

Chłopak sam sobie strzelił gola - wątpię, czy ktokolwiek będzie chciał się zadawać z takim kimś i weźmie go na poważnie. Lepiej, żeby się pożegnał z forum, bo raczej się spalił.
TAD

Awatar użytkownika
kodi1976
Posty: 253
Rejestracja: 2007-07-30, 15:44
Lokalizacja: Wrocław

#4 Post autor: kodi1976 » 2010-05-25, 21:08

Całkowicie zgadzam się z kolegą Tadem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kwestie Teoretyczne”