Strona 1 z 1
					
				Revell 1/32 F4U-1D Corsair - prośba o schemat
				: 2010-11-06, 16:19
				autor: Magix Slayer
				Witam, jestem początkującym użytkownikiem tego forum, zamierzam sklejać swój pierwszy model. Gdy byłem w sklepie po farbki, z ekscytacji zapomniałem zabrać kartki ze schematem złożenia i malowania. Gdyby ktoś mógł zeskanować dla mnie te kilka kartek, byłbym niezmiernie wdzięczny :). Pełne oznaczenie modelu to "Revell Germany 04781 1/32 Vought F4U-1D Corsair". Poza tym,  czy farbki akrylowe trzeba rozcieńczać? Z góry dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam!
			 
			
					
				
				: 2010-11-06, 20:40
				autor: Tomasz Mroczkowski
				To wróć się po nią. Poza tym, farby akwarelowe to są farby do malowania na kartkach. W modelarstwie używa się farb olejnych lub akrylowych. Zazwyczaj owe farby się rozcieńcza.
			 
			
					
				
				: 2010-11-07, 07:46
				autor: Magix Slayer
				Akrylowe, wybacz :). Sęk w tym, że sklep ten jest na drugim końcu miasta i mam okazję do niego jechać dopiero w czwartek, a myślę, że sprzedawca nie będzie tego trzymał 7 dni.
			 
			
					
				
				: 2010-11-07, 08:44
				autor: Tomasz Mroczkowski
				No co ty, nie może wyrzucić instrukcji do modelu. Co więcej Revell swoje kalkomanie pakuje w instrukcje więc jest duże prawdopodobieństwo że zostały wraz z instrukcją. W czwartek zapewne sklep będzie zamknięty.
			 
			
					
				
				: 2010-11-07, 09:20
				autor: Magix Slayer
				W poprzedni czwartek byłem kupować farbki, szpachel i klej, był otwarty, kupiłem, kalkomanię mam w domu bo wyjąłem, wziąłem tylko schemat złożenia i pomalowania. Najwyżej pojadę w czwartek ale wątpię żeby go miał.
			 
			
					
				
				: 2010-11-07, 10:09
				autor: Tomasz Mroczkowski
				W czwartek jest 11 listopada.
			 
			
					
				
				: 2010-11-07, 10:14
				autor: roland
				Poszukaj numeru telefonu do tego sklepu i zadzwoń z prośbą żeby Ci zostawili ten schemat.
			 
			
					
				
				: 2010-11-08, 16:41
				autor: Magix Slayer
				Któż by pomyślał, że najprostsze pomysły wpadają do głowy najtrudniej :).
Sprawa załatwiona, zadzwoniłem do sklepu, schemat odebrany. Dzięki za pomoc!
			 
			
					
				Revell 1/32 F4U 1D Corsair prosba o schemat
				: 2019-03-17, 15:10
				autor: HenryWhela
				za wczesnie sie ucieszylem a to niestety jest schemat od nowszego modelu po 99r z czterema sondami    ale dzieki za dobre checi , temat nadal aktualny
			 
			
					
				Revell 1/32 F4U 1D Corsair prosba o schemat
				: 2019-04-06, 19:52
				autor: FrankTub
				kojot napisala:Oznacza, ze nie jest to model dla ciebie. Twoj pierwszy lot tym modelem bedzie trwac gora 10s przy odrobinie szczescia...