Nasze modele RC - pokażta co mata!

Swobodnie latające, na uwięzi...

Moderatorzy: ModTeam, Sekretarz

Wiadomość
Autor
mlodybm
Posty: 167
Rejestracja: 2006-08-03, 20:05
Lokalizacja: Brzozów

#16 Post autor: mlodybm » 2006-09-02, 20:58

arrek pisze:że tu troche czarnego , troche zółtego, a tu niebieskiego. To czasami wyglada jagby to byly jakieś odpadki z róznych modeli.
Bo pewnie czasami sa to odpadki :).
Brat go zrobil samemu ale z gotowych planow wg wymiarow tam wskazanych.

Awatar użytkownika
Rzepka
Posty: 24
Rejestracja: 2006-11-03, 21:21
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

#17 Post autor: Rzepka » 2006-11-04, 10:26

A ja jestem modelarzem już 7 lat i mam na koncie kilka modeli w tym kilka makiet, jeśli chcecie zobaczyć kilka zdjęć modeli moich i moich kolegów zapraszam na stronkę naszej modelarnii www.modelarz.cba.pl ;-)

anchar
Posty: 5
Rejestracja: 2006-12-22, 13:31
Lokalizacja: Warszawa

#18 Post autor: anchar » 2006-12-22, 13:55

Witam. Jak w shoutboxie mowilem, jestem tu nowy. Chcialbym wam pokazac kilka moich zabaweczek :)

1. Samolocik Elektryk RC - 2 silnikowy. Przezyl juz wiele katastrof, m.in:
Pierwszy dzien latania. Moje pierwsze loty byly udane, do czasu, kiiedy zrobilem beczke. Mocno nie udana. Ulamal sie caly dziob, serva poszly oraz blaszki na skrzydlach (zapobiegajace lamaniu skrzydel - zawsze sie lamia, wiec juz o tym nie bede wspominac)
Byly upadki, typu jedno skrzydlo na pol, drugie na pol (dzis zawisl na pienkach, na polu uprawnym i odpadlo skrzydeleczko), katastrofa z drzewem (ogonek), wiele pikowan z brzydkim skutkiem oraz wiele innych.

2 to Subaru Impreza 1:8, silnik spalinowy 2.7cc. Stal jeszcze nie uzytkowany ze 2 tyg, bo grzalka nie dzialala, bo gazni sie zapchal itp. Po dotarciu sie zapchal xD. Teraz jezdzi, jest dobrze ustawiony i bawie sie swietnie (70 KM/h. Ma 2-biegowa autom. skrzynie biegow, hamulec z wlokien weglowych).
Obrazek
Obrazek

Jeszcze jest Stara Szanta, ktorej nie moge skompletowac: Obrazek

PS: bede edytowac

Czesio
Posty: 823
Rejestracja: 2006-08-02, 18:20
Lokalizacja: Kalisz

#19 Post autor: Czesio » 2007-01-12, 23:38

Panowie, oto moja nowa zabaweczka:

Obrazek

I parę klamotów:

Obrazek

Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Modele RC”