Jaki jest najlepszy Samolot zdalnie sterowany?

Swobodnie latające, na uwięzi...

Moderatorzy: ModTeam, Sekretarz

Wiadomość
Autor
arLoxx
Posty: 1
Rejestracja: 2012-02-08, 20:43

Jaki jest najlepszy Samolot zdalnie sterowany?

#1 Post autor: arLoxx » 2012-02-08, 20:57

Witam wszystkich. Chciałbym zakupic sobie samolot zdalnie sterowany. Jestem na tym forum by sie dowiedziec wiecej, konkretnie interesuje mnie zdalnie sterowany odrzutowiec!! ale jaki???!!! Jaki jest naj lepszy MODEL??? pod wzgledem roznym np: szybkosci,wytrzymałosci, czy to na baterie lepsze czy spalinowe jakies konkretne modele??? prosze o nazwy modeli jakies opinie dzieki z gory.

Droga sprawa czy jest Helikopter zdalnie sterowany z kamerą video???

Awatar użytkownika
daniello
Posty: 186
Rejestracja: 2008-12-22, 18:25
Lokalizacja: Mysłowice

#2 Post autor: daniello » 2012-02-10, 21:31

Wiesz Kolego, nie chcę tutaj przesądzać, ale moim zdaniem nie ma czegoś takiego, jak najlepszy model. Dla mnie może to być model X, bo cenię sobie precyzję ruchów, dobre właściwości lotne i wytrzymałość, a dla Ciebie będzie to Y, ponieważ zależy Ci na prędkości lub też po prostu wyglądzie.

Proponowałbym najpierw, abyś opisał swoje doświadczenie w zakresie sterowania modelami samolotów rc, możee sukcesy na zawodach, bo modele odrzutowe to wyższa szkoła jazdy- z reguły są bardzo ciężkie (w porównaniu ze zwykłymi trenerkami przykładowo), a co za tym idzie szybkie i trudne do opanowania.

Na pytanie drugie odpowiedź jest prosta- jeśli dokupisz kamerkę, nawet autkiem za 20 zł możesz filmować. Z komercyjnym zestawem heli + kamerka osobiście się jeszcze chyba nie spotkałem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Modele RC”