Warsztaty modelarskie w KAMIENIU POMORSKIM

Imprezy modelarskie... - co, gdzie, kiedy

Moderatorzy: ModTeam, Sekretarz

Wiadomość
Autor
soldier
Posty: 2
Rejestracja: 2017-02-14, 11:16

Warsztaty modelarskie w KAMIENIU POMORSKIM

#1 Post autor: soldier » 2017-02-14, 11:17

Na wstępie chciałbym przywitać wszystkich modelarzy.
Razem z kilkoma modelarzami z okolic Kamienia Pomorskiego mamy w planach otworzyć modelarnie. Generalnie jestesmy na dobrej drodze, ale zanim to zrobimy chcemy zobaczyć jakie jest zainteresowanie ludzi tym hobby. W tym celu, chcemy w marcu zorganizować małe warsztaty modelarskie połączone z wystawą modeli. Chcielibyśmy, żeby osoby, które składają jakieś modele w zaciszu swojego mieszkania, mogły je zaprezentować szerszej publiczności. Pragniemy skupić w jednym miejscu osoby które cos już robią i będą się dzielić doświadczeniem oraz osoby które dopiero chcą zacząć przygodę z modelarstwem.
Bardzo proszę o kontakt osoby które mieszkają w okolicy Kamienia Pomorskiego. Jeżeli zbierzemy sie wszyscy razem to może uda sie nam w przyszłości otworzyć modelarnie.Nie koncentrujemy się na jednej dziedzinie modelarstwa - interesuje nas wszystko co jest związane z modelami. Chcemy wykorzystać Wasze doświadczenie i pasję, aby rozbudzić w ludziach w różnym wieku zainteresowanie tą wspaniała dziedziną. NIECH MODELARSTWO UJRZY ŚWIATŁO DZIENNE W KAMIENIU POMORSKIM I OKOLICACH. LICZYMY NA WASZ ODZEW I WSPARCIE.
Jeśli macie w domu jakiekolwiek modele przynieście je ze sobą, pochwalcie się efektami waszej ciężkiej pracy. Oprócz wystawy waszych modeli chcemy aby każdy kto będzie chciał, mógł spróbować coś zbudować pod czujnym okiem doświadczonych modelarzy.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt 667102682 oraz tu na forum

Pozdrawiam

soldier
Posty: 2
Rejestracja: 2017-02-14, 11:16

#2 Post autor: soldier » 2017-03-02, 22:20

Warsztaty odbędą sie 1-2 kwietnia w kamieńskim domu kultury. Proszę o kontakt osoby które chciałyby pomóc w organizacji a przede wszystkim osoby posiadające modele, którymi sie chętnie pochwalą :-)

Pozdrawiam
Tomasz M.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt 667102682

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wydarzenia i spotkania”