

Model zamówiłem praktycznie po ukazaniu się go ( Wszakże to pierwszy HSK na naszym rynku - oczywiście od razu mógłbym kląć z różnych powodów ; a to dlaczego Atlantis na nie Kormoran ,albo też dlaczego nie pierwszowojenny Wolf albo Leopard - wszyscy chyba wiedzą z czym się to je ? Prawda ?
Albo dlaczego znowu w 1:400 i bez dna ?



Model na pierwszy rzut oka sprawia wrażenie bardzo pozytywne - nawet aż za pozytywne

Model daje się sklejać w różnych opcjach uzbrojenia to znaczy z otwartym lukami minowymi , otwartymi lukami dział i wyrzutni torped - można ich oczywiście nie dawać - bo model jest przeznaczony praktycznie dla każdego - w zależności od umiejętności .
Niemniej modelu mnie będzie pewnie jednym z tak zwanych półkowników - bo może za kilka lat poczuję , że jestem w stanie go skleić w wersji "Full Wypas" - bo w innej to mi się go nie opłaca zaczynać










Oto zdjęcia arkuszy :"







