Pierwszy projekt

Projektujemy modele - na komputerze oraz tradycyjnie ołóweczkiem...

Moderatorzy: ModTeam, Sekretarz

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
arqs
Posty: 142
Rejestracja: 2007-01-16, 17:02
Lokalizacja: Warszawa

Pierwszy projekt

#1 Post autor: arqs » 2007-07-09, 16:06

Chciałem pochwalić się, że zacząłem projektować model krzywej wieży w Pizie. Nie wiem czy uda mi się sfinalizować projekt do końca, ale wakacje trwają w końcu 3 miesiące (ach studia :-D ). Model przygotowuję w skali 1:100. Wieże w rzeczywistości ma 58,6 m wysokości więc nie trudno sobie wyliczyć jak wielki może być model. Chciałem jednak podać wam małą próbkę tego co dokonałem do tej chwili. Jest to parter wieży, czyli wejście do wieży (dzwonnicy). Jest to tylko połowa obwodu tej dolnej części, ponieważ cała długość nie zmieściłaby się na papierze A4, na którym pracuje, a to dlatego, że mam ambitne plany (jestem idealistą i chciałbym może w jakiś sposób opublikować ów model). Proszę o małą ocenę i sugestie (czy nie jest to za szczegółowe, zbyt zróżnicowane kolory itp.). Jeszcze jedna mała uwaga, ten pasek ma wymiary 27,6 cm na 10,5 cm
Obrazek
Oczywiście też nie widać całości tego paska z tego względu, że postanowiłem przedstawić to jako zrzut z ekranu. Dodam jeszcze tylko, że pracuje na programie Corel Draw 12. pozdrawiam

Awatar użytkownika
Sprudin
Posty: 698
Rejestracja: 2007-04-07, 02:05
Lokalizacja: Łódź

#2 Post autor: Sprudin » 2007-07-09, 19:40

No no no, projekt ambitny... bede trzymał kciuki i napewno tu zagladał :-D Powodzenia!!

Awatar użytkownika
Wladek
Posty: 274
Rejestracja: 2006-12-09, 13:38

#3 Post autor: Wladek » 2007-07-09, 19:59

Mam nadzije że dotrzymasz do końca, Powodzenia 8-) Trzymam kciuki ;-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Projektowanie”