[G] Jak-3, Wyd. Orieł, 1:33

Sklejamy karton i papier... - Modelarstwo kartonowe

Moderatorzy: ModTeam, Sekretarz

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
46lukasz
Posty: 703
Rejestracja: 2009-07-22, 18:54
Lokalizacja: Oleśnica/Newbridge

[G] Jak-3, Wyd. Orieł, 1:33

#1 Post autor: 46lukasz » 2014-12-22, 20:25

Witam kolegów modelarzy.
Bardzo dawno na forum mnie nie było, to niestety przez studia, a co za tym idzie brak czasu na hobby a w tym modelarstwo. To nie znaczy jednak że nic nie robiłem. Krok po kroku, parę minut dziennie coś nowego zlepiałem do kupy a teraz chciałbym wam to pokazać.
Jest to Jak-3 ukraińskiego wydawnictwa Orieł (Bumażnoje Modelirowanie) którego udało mi się dorwać bardzo dawno temu ze strony GPM-u.
Model zrobiłem tez już jakiś czas temu ale brak czasu również nie pozwolił mi go nawet wkleić na forum, ale jako że teraz mamy święta i ferie zimowe, mam okazję wam go pokazać. Relacji nie było ponieważ niestety odstępy pomiędzy aktualizacjami trwały by wieki.
Z modelu jestem naprawdę zadowolony i bardzo przyjemnie się go sklejało. Przed sklejeniem standardowo arkusze były zagruntowane Caponem.
Starałem się zadać o takie szczegóły jak na przykład wybrzuszenia na oponach lub wytłoczenia na sterach ogonowych. Wyposażenie kabiny też lekko "ulepszyłem" dodając kilka elementów od siebie.

ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek

Z góry dziękuję wszystkim za zerknięcie na nowy model i życzę też wszystkim wszystkiego najlepszego z okazji Świat Bożego Narodzenia i szczęśliwego nowego roku!
Pozdrawiam
-Łukasz

Awatar użytkownika
Kroolo
Posty: 3148
Rejestracja: 2006-08-05, 15:28
Lokalizacja: Lublin

#2 Post autor: Kroolo » 2014-12-22, 20:37

Bardzo fajny i w ładnym malowaniu, gratuluję!

Awatar użytkownika
OSTOJA
Posty: 3840
Rejestracja: 2008-06-13, 10:23
Lokalizacja: Mielec (Ostróda)

#3 Post autor: OSTOJA » 2014-12-23, 09:47

POGRATULOWAĆ !!! Mam nadzieję, że będzie następny kartoniak. :roll: :-D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Karton i Papier”