Republic P-47 D-25 Thundebolt - AH [relacja]

Sklejamy karton i papier... - Modelarstwo kartonowe

Moderatorzy: ModTeam, Sekretarz

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
belfast
Posty: 1535
Rejestracja: 2009-03-18, 22:16
Lokalizacja: Warszawa

#46 Post autor: belfast » 2009-12-16, 22:04

napisze tu bo temat jest nie jako zamknięty.. powinno widzę powstać na tym forum jedno miejsce gdzie takie dyskusje można by prowadzić bo powiem szczerze że mnie to nie bawi a wręcz irytuje.. :-|

Awatar użytkownika
scorpions
Posty: 1587
Rejestracja: 2008-02-17, 12:19
Lokalizacja: prawie Wrocław

#47 Post autor: scorpions » 2009-12-16, 22:20

No to i ja zabiorę głos !

To co się tu wyprawia , to już podchodzi pod paranoję , wyciąganie relacji sprzed dwóch lat na czołówkę forum , aby powytykać autorowi błędy w modelach na jego stronie - no sorry , ale dla mnie to nie jest normalne. Szczerze powiem , że widziałem na innych forach posty Tada , które gdyby były adresowane do mnie , spowodowałyby lekką urazę , ale od kiedy zacząłem w miarę aktywnie uczestniczyć jako forumowicz , zauważyłem , że Tad - jeżeli juz krytykuje to naprawdę robi to konkretnie i swoje tezy popiera konkretnymi argumentami , zresztą nie powiedział nikomu textu - nie umiesz kleić , daj sobie spokój , ale kicha lepiej by było... itd. Cały ten atak na jego osobę uważam za pezpodstawny i całkowicie bez sensu , prowadząc relacje na forum należy liczyć się z tym , że jednemu model będzie się podobał , a drugiemu nie. Natomiast atakowanie "krytykanta" w formie zemsty ( jak ma to miejsce ) uważam za zachowanie "jak dziecko w przedszkolu". I żeby mnie tu źle nie odbierano , nie bawię się w adwokata , ani nie trzymam strony Tada , nie znam go osobiście ani on mnie , ale cały ten "atak" na jego osobę jest dla mnie bez sensu , więc w tym wypadku niejako stanę po Jego stronie. Tyle ode mnie , sorry za OT.
tad pisze:Internet nie uświadczył ani jednego Twojego modelu, więc jesteś ostatnim, który powinien coś komuś wytykać w zakresie modelarstwa. Trudno mi z Tobą rozmawiać o modelarstwie, skoro nie wiem, czy wiesz co to znaczy
Nic dodać , nic ująć , byłoby grzechem gdybym się z Tadem nie zgodził.

papa

Czesio
Posty: 823
Rejestracja: 2006-08-02, 18:20
Lokalizacja: Kalisz

#48 Post autor: Czesio » 2009-12-16, 22:24

Krakus, moja cierpliwość się powoli kończy, więc udzielam Ci pierwsze i ostatnie ostrzeżenie publiczne. Następnego nie będzie tylko poleci ban.

Awatar użytkownika
belfast
Posty: 1535
Rejestracja: 2009-03-18, 22:16
Lokalizacja: Warszawa

#49 Post autor: belfast » 2009-12-16, 22:32

ja również wypowiem się po raz ostatni w tej bezsensownej kłótni.. ja również uważam że krytyka tada poparta jest konkretem, w większości przypadków, a że sposób jej przekazania jest dla niektórych nie akceptowalnych to już jest inna sprawa.. piszę tak dlatego, że ja również miałem okazję przeprowadzić taką pogawędkę z nim i dalej się trzymam swojego zdania, że modelarzem tad jest bardzo dobrym i chciałbym kiedyś osiągnąć taki poziom prac :!:

Awatar użytkownika
scorpions
Posty: 1587
Rejestracja: 2008-02-17, 12:19
Lokalizacja: prawie Wrocław

#50 Post autor: scorpions » 2009-12-16, 22:38

belfast pisze:że modelarzem tad jest bardzo dobrym i chciałbym kiedyś osiągnąć taki poziom prac
Amen :mrgreen:

I dajmy już sobie spokój , klejmy swoje... :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
tad
Posty: 1145
Rejestracja: 2006-09-17, 16:19
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#51 Post autor: tad » 2009-12-16, 22:50

Dzięki - zawstydzacie mnie - będę miał jak nic kłopoty za takie opinie. Na dodatek uważam się za przeciętnego modelarza - szczerze.
Pozdrawiam
TAD

ODPOWIEDZ

Wróć do „Karton i Papier”