Strona 1 z 1
[Pytanie] Transatlantyk BATORY (model papierowy)
: 2007-10-30, 14:54
autor: Wicio
Mam pytanie do Was forumowiczów czy ktoś z Was sklejał transatlantyk Batory (model papierowy) firmy Mikroflota JSC w skali 1:400??? Czy model jest trudny w sklejaniu, czy były jakieś problemy przy jego montażu, czy też jakieś błędy w opracowaniu??/
Proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam.
P.S
Nie wiem czy zapytanie umieściłem we właściwej części forum.
: 2007-11-05, 20:29
autor: Wicio
: 2007-11-05, 21:10
autor: Kroolo
Pokaż jakąś fotkę jak to wygląda.
: 2007-11-06, 11:51
autor: Drasha
Nie wiem czy to działa ale jakoś niedawno w sklepie widziałem taki rozpuszczalnik do cyjanów jest z tej samej firmy co super glue i wygląda zresztą prawie identycznie może tego spróbuj.
Pozdrawiam Drasha.
: 2007-11-06, 18:21
autor: Wicio
Mógłbym tego użyć, ale wydaje mi się to ryzykowne, gdyż jeszcze bardziej mogę popsuć ten pokład. Może da się jakoś to zamaskować???
: 2007-11-06, 21:14
autor: mikoaj68
Trudna sprawa

ja zrobił bym tak :
- polakierować tak jak jest ze dwie - trzy warstwy ( jako zabezpieczenie nie zalanego pokładu )
- następnie papier ścierny wyrównać ile się da (ostrożnie)
- na koniec znowu lakier aby zamaskować ślady szlifu .
Na pewno nie jest to proste ale warto spróbować.
Pozdrawiam Tomasz.
: 2007-11-06, 21:25
autor: Drasha
A kup ten specyfik i na jakimś skrawku wypróbuj go chociaż trochę tego jest i nie wiem czy nie zostaną jakieś plamy. A jak nie to może da się to jeszcze podmienić jak masz skany.
: 2007-11-06, 22:20
autor: Wicio
Jak bym miał skaner, to bym się nawet nie pytał jak usunąć ten defekt, ale myślę, że nic straconego, jak się skończy napięty tydzień, zajmę sie tym.
Czy ktoś próbował użyć zmywacza do paznokci by usunąć kropele, ( kolo w jednym sklepie mi mówił że aceton usuwa cyjanoakrylowe ustrojstwa, a zmywacz zawiera to coś)???