[G] Junkers Ju-52/3m - GPM 250

Sklejamy karton i papier... - Modelarstwo kartonowe

Moderatorzy: ModTeam, Sekretarz

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
stachooo
Posty: 58
Rejestracja: 2007-02-13, 18:50
Lokalizacja: Chojnice/Gdańsk
Kontakt:

[G] Junkers Ju-52/3m - GPM 250

#1 Post autor: stachooo » 2012-09-07, 16:49

Chciałbym zaprezentować galerię końcową modelu Junkersa Ju-52. Model niemieckiego samolotu Junkers Ju-52 jest największym modelem jaki w życiu zbudowałem. Ten tytuł pewnie będzie należał mu się przez bardzo długi czas. Wątpię, żeby chciało mi się w najbliższej przyszłości znów kleić takiego kolosa. Budowałem go rok i trzy miesiące, oczywiście w tym czasie były liczne przerwy. Jest to chyba także najbardziej skomplikowany model jaki udało mi się stworzyć. Pełne wyposażenie kabiny, trzy gwiazdowe silniki, duże rozmiary, masa drobnych elementów i detali sprawia, że model ten w pełni zasłużył na najwyższy stopień trudności. Bardzo się cieszę, że nareszcie go skończyłem i mogę powiesić go w specjalnie przygotowanej (choć jeszcze nie ukończonej) gablocie na ścianie w moim pokoju. Cieszy mnie również to, że udało mi się spełnić moje modelarskie marzenie, jakim było zbudowanie modelu tego samolotu. Zapraszam do obejrzenia zdjęć.

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Dużo więcej zdjęć znajdziecie tutaj . Relacja z budowy znajduje się na moim blogu oraz na konradusie .

Awatar użytkownika
OSTOJA
Posty: 3840
Rejestracja: 2008-06-13, 10:23
Lokalizacja: Mielec (Ostróda)

#2 Post autor: OSTOJA » 2012-09-12, 07:58

Przepiękny, duży model. GRATULACJE !!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Karton i Papier”