Grzmiący ptak- akrobacyjny F-16A

Galerie i warsztaty z budowy

Moderatorzy: ModTeam, Sekretarz

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
piech88
Posty: 22
Rejestracja: 2009-11-21, 01:26
Lokalizacja: Krosno

Grzmiący ptak- akrobacyjny F-16A

#1 Post autor: piech88 » 2010-03-01, 02:27

Czołem!
Podejrzewam, że tego modelu nigdy bym nie kupił. Mam awersję do jankesów i już. Ale darowanemu modelowi...itd. Dostałem go od znajomego. Był w schludnym pudełku z napisem KiTech. Od tego momentu wiedziałem, że wyrosły przede mną schody.
Były ciągotki ku "Jaszczembowi", ale zrobiłem go takiego biało-czerwono-czarnego jak kalki na to pozwoliły. Po usunięciu granatowej farby z niewyciętego z ramek korpusu i skrzydeł przystąpiłem do zlepiania w całość chińskiej wypraski. Jakoś poszło...Oceńcie na zdjęciach. Szpachla liczona na kilogramy.
Ponieważ można było stworzyć każdy samolot z zespołu- hojny producent zarzucił nas wszystkimi numerkami- postanowiłem zrobić trójeczkę, którą obecnie lata pani major Nicole Malachowski. Po pierwsze, pierwsza kobieta w zespole, a po drugie-zawsze chwytam się wszelkich poloników, a nazwisko brzmi raczej znajomo.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Model można obecnie oglądać na wystawie w Strzyżowie :D

Zapraszam do komentowania
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
r-t
Posty: 2302
Rejestracja: 2007-04-08, 19:16
Lokalizacja: Bristol UK

#2 Post autor: r-t » 2010-03-01, 08:06

Cześć :-)

Fajnie wyszedł chinol, ja swoją f-14nastke z Ki(t)-tech'u wysłałem w dziewiczy rejs do kosza :roll:
Może następnym razem pokusisz się o relację :?:

Pozdrawiam :-)

Awatar użytkownika
piech88
Posty: 22
Rejestracja: 2009-11-21, 01:26
Lokalizacja: Krosno

#3 Post autor: piech88 » 2010-03-01, 14:36

Dzięki za komentarz, miło że ktoś zagląda ;)
Myślałem o relacji ale na modelarstwo nie mam zbyt wiele czasu-studia itd., robię modele z doskoku, więc i na relację ciężko będzie znaleźć miejsce w napiętym terminie-ale kto wie? Akurat teraz produkuję Antonowa z macierzystego Aeroklubu z wnętrzem.
F-14 kleiła moja była dziewczyna i nawet trzymał się kupy :)

Również pozdrawiam :)
piech

ODPOWIEDZ

Wróć do „Galerie i warsztaty”