Mr. Surfacer 500 + emalie Model Master. Czy to się je?

Poznajemy nowe techniki modelaowania, sklejania...

Moderatorzy: ModTeam, Sekretarz

Wiadomość
Autor
KitKat
Posty: 11
Rejestracja: 2008-12-24, 17:21
Lokalizacja: Częstochowa

Mr. Surfacer 500 + emalie Model Master. Czy to się je?

#1 Post autor: KitKat » 2008-12-24, 23:53

Zabieram się właśnie do czołgu T-34/76, który dostałem dziś pod choinką. Chciałbym zapytać, czy stosując na podkład Mr. Surfacer 500, a na to właściwa warstwa farb(Kamuflaż), w tym wypadku są to emalie modelarskie firmy Model Master, to nie dojdzie do żadnych reakcji? Nie mam pojęcia czy Mr. Surfacer nie będzie się mieszał, w przeciwnym wypadku dam lakier bezbarwny.
Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
szogun
Posty: 236
Rejestracja: 2008-03-03, 22:52

#2 Post autor: szogun » 2008-12-25, 12:46

Właściwie to nie mam pojęcia ale chyba nie powinno nic się dziać, ale ja tam nie daje nic za podkład i wychodzi całkiem dobrze.

Mam nadzieje że założysz relacje z budowy tego modelu albo chociaż dasz zdjęcia już zrobionego.

KitKat
Posty: 11
Rejestracja: 2008-12-24, 17:21
Lokalizacja: Częstochowa

#3 Post autor: KitKat » 2008-12-25, 13:34

Tak. Zamierzam zdać później relację z budowy tego modelu. Przy okazji polecam wszystkim relację z budowy tego właśnie modelu w "Poradniku Modelarskim - Pojazdy bojowe - 8". Wszystko jest bardzo ładnie zilustrowane i opisane. =) M. in. dzięki niemu zasugerowałem się, żeby na podkład dać Surfacera. Nie wiem tylko czy nie zajdą reakcje. No cóż... spróbuję na kawałku plastiku po nieużywanych częściach ze starego modelu. Dzięki za pomoc!

--- Mam pytanie. Czy jest jakaś różnica między Surfacerem w sprayu lub tym nanoszonym prosto z butelki, oprócz tego w jaki sposób jest nakładany?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Techniki Modelarskie”