I BYDGOSKIE SPOTKANIE MODELARZY KARTONOWYCH

Imprezy modelarskie... - co, gdzie, kiedy

Moderatorzy: ModTeam, Sekretarz

Wiadomość
Autor
puchacz
Posty: 316
Rejestracja: 2006-08-08, 19:55

#16 Post autor: puchacz » 2007-10-29, 19:44

Drasha- twój łos był w gazecie Exspres Bydgoski
Tad- moim zdaniem IŁ-28 nie jest najlepszym tematem do zbliżeń ponieważ jest troszkę zniszczony ale jak chcesz to zrobie mu osobną sesję, a moje zdjecia będą jak znajdę kabelek od aparatu.

Awatar użytkownika
tad
Posty: 1145
Rejestracja: 2006-09-17, 16:19
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#17 Post autor: tad » 2007-10-29, 23:47

Puchacz - bardzo proszę o fotki - choćby prywatnie. To będzie mój następny model i ciekawi mnie. Jeśli to Twój samolot to napisz o nim proszę kilka słów.
TAD

Awatar użytkownika
Drasha
Posty: 337
Rejestracja: 2006-08-02, 13:54
Lokalizacja: Szczecinek

#18 Post autor: Drasha » 2007-10-30, 19:07

To ta gazeta o ile dobrze pamiętam. Mam na dzieje że za rok też się spotkamy(może tym razem nie będziemy mieli wypadków po drodze).

puchacz
Posty: 316
Rejestracja: 2006-08-08, 19:55

#19 Post autor: puchacz » 2007-11-01, 18:00

Tad- tu znajdziesz zdjęcia mojego IŁ-a http://www.papermodels.pl/rencenzje-mod ... b2ab1756ec

puchacz
Posty: 316
Rejestracja: 2006-08-08, 19:55

#20 Post autor: puchacz » 2007-11-01, 19:22

I BSMK to nie tylko sama wystawa modeli. Wystawie towarzyszyło kilka imprez i pokazów , w których brał udział dzieci i młodzież ze szkoły [niestety z innych szkół mimo wysłania zaproszenia nikt sie nie pojawił].
Rozpoczęcie imprezy odbyło sie na sali gimnastycznej, później młodzież rozeszła sie na poszczególne zajęcia:
warsztaty modelarskie dla początkujących gdzie dzieci sklejały prosty model, warsztaty komputerowe gdzie Iron dzielnie wyjaśniał działanie forum modelarskich, konkurs wiedzy o orężu polskim prowadzony przez Mausa, konkurs plastyczny, gry i zabawy sportowe i pokazy latających origami dla najmłodszych. Wszystkie konkursy i gry zakończyły sie wręczeniem nagród dla najlepszych, a ponadto prezentowało się Bractwo Rycerskie Kasztelanii Bydgoskiej, Sekcja szermierki i miłośnicy SF STAR WORS. Teraz kilka zdjęć z imprezy:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
teraz kilka zdjęć z wystawy, nie będę prezentował zdjęć całości stołów ponieważ są prawie takie same jak Irona , porobiłem kilka zbliżeń:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
na wystawie było 98 modeli.
Chciałbym podziękować kolegom Ironowi, Mausowi i Krakosowi za pomoc w przygotowaniu wystawy i prowadzeniu zajęć, a także Merkavie,Drashy, Fokkerowi i Maciejowi za przybycie do Bydzi. Dziękuje także wszystkim ,którzy nas odwiedzili ale sie nie ujawnili.
A za przygotowanie imprezy z takim rozmachem dziękuję Dyrekcji ZS-25, Pani Alince Szmigiel, która większość imprez przygotowała oraz Radzie Osiedla Bocianowo, Śrudmieście, Stare Miasto za współudział w organizowaniu tej imprezy i za piękne, wartościowe nagrody.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wydarzenia i spotkania”