[Radziowy konkurs] Heinkel He 111 z GPM

Sklejamy karton i papier... - Modelarstwo kartonowe

Moderatorzy: ModTeam, Sekretarz

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Kroolo
Posty: 3148
Rejestracja: 2006-08-05, 15:28
Lokalizacja: Lublin

#61 Post autor: Kroolo » 2007-03-01, 15:53

Wyniki konkursu były ogłoszone o 14:27... El_paw - nie przesadzasz nieco? Każdą poradę można potraktować jako "pouczenie"...

JaCkyL
Posty: 76
Rejestracja: 2006-08-24, 19:49
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#62 Post autor: JaCkyL » 2007-03-01, 15:58

Tjaaa, widzę, że się nie zrozumieliśmy...
el_paw pisze:Po pierwsze jak masz coś do mnie to załatwiaj to poza forum np na priv.
Nic do Ciebie nie mam, to tylko grzeczne rady i delikatna krytyka, od tego jest forum.
el_paw pisze:Po drugie zanim zaczniesz wyjawiać jakieś sądy to najpierw weż do ręki obydwa modele i zobacz czy aby na pewno w obu opracowaniach papier był taki sam.
Widziałem oba i papier jest porównywalnej jakości. Polecam zapoznać się z relacją z budowy He-111 litewskiego kolegi na amerykańskim forum, zobaczysz jak można skleić ten model. KLIK
el_paw pisze:Po trzecie to w jakim tempie kleję to jest moja sprawa
Oczywiście nikt Ci tego nie zabrania, ja tylko podpowiadam, jak uzyskac lepsze efekty.
el_paw pisze:Po czwarte nie ty mnie będziesz pouczał, wiem jakie mam niedociągnięcia.
Od tego jest forum, każdy może każdego pouczać, podpowiadać i dawać raz lepsze raz gorsze rady.
el_paw pisze:Po piąte jak CI się nie podobają moje wypowiedzi to możesz mnie wrzycić do użytkowników ignorowanych bo ja to zaraz zrobię z Twoją osobą.
To już jest dziecinada, nie mam nic do Twoich wypowiedzi, coś sobie wymyśliłeś.
el_paw pisze:Po szóste wywlekanie takich spraw tuż przed ogłoszeniem wyników konkursu to moim skromnym zdaniem nieuczciwa konkurencja z Twojej strony.
Nie rozumiem, wyniki "Radziowego konkursu" są ogłoszone już od jakiegoś czasu, ok. godziny. Nie jest to więc żaden "czyn nieuczciwej konkurencji", nie zależy mi na żadnych nagrodach. Sklejam, bo lubię.
el_paw pisze:Po siódme i ostatnie mam nadzieję, że nasze posty już się nigdy nie skrzyżują.
Nie to nie, jak widać znając swoje niedociągnięcia nie umiesz przyjąć krytyki życzliwej osoby. Trudno, niektórzy nigdy się nie zmienią.
Pozdrawiam :mrgreen:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Karton i Papier”